Mūsu zobārstniecības kabineti ir aprīkoti ar “Bactostop 110m” baktericīdo ultravioleto apstarotāju

Mums rūp ikviena mūsu pacienta veselība, tādēļ esam parūpējušies par izmaiņām zobārstniecības kabinetos, no 2020. gada aprīļa ieviešot papildus telpu dezinfekcijas ierīces katrā kabinetā, lai novērstu iespējamo saslimšanas risku un izplatību.

Apstarotājs, kas ir apstiprināts ar Eiropas atbilstības sertifikātiem, ir ultravioletā ierīce ar viļņu garumu 253,7 nm (UV-C), kura ļoti efektīvi dezinficē ne tikai gaisu, bet arī virsmas slēgtās telpās. Tiešā starojuma ierīces izstaro baktericīdo gaismu no spuldzēm un atstarotāja, kas ietekmē visu apkārtējo telpu.

Papildus “Veites zobārstniecības kabinets” ārstniecības personāla ikdienas apkopes pienākumiem, kuri nodrošina infekcijas kontroli un uztur drošu vidi kabinetā, šis apstarotājs samazina gandrīz visu zināmo mikroorganismu, piemēram, vīrusu, baktēriju, rauga sēnīšu sporu, sēnīšu un pelējuma sporu utt. koncentrāciju gaisā un uz virsmām. Īpaši efektīvs cīņā pret vīrusiem un baktērijām. 

Telpas dziļai dezinfekcijai ierīces jādarbina 2-8 stundas (atkarībā no ārējiem apstākļiem un mikroorganismu tipa), ko veicam katras dienas noslēgumā. Ja iespējams, „Ekspress” apstrādei ieslēdzam apstarotāju uz 10-30 minūtēm starp pacientu pieņemšanām. Pēc šādu lampu iedarbināšanas nav nepieciešams vēdināt telpu, bet neatkarīgi no tā telpas vēl papildus tiek arī regulāri izvēdinātas.

(Kategoriski aizliegts skatīties uz ieslēgtu tiešā starojuma apstarotāju (bez aizsargbrillēm), tāpat kā sauļoties zem tā.)

Patika šis raksts? Padalies!

0 komentāri “Mūsu zobārstniecības kabineti ir aprīkoti ar “Bactostop 110m” baktericīdo ultravioleto apstarotāju

Komentēt