Zobu balināšana

Vai Jūs neapmierina Jūsu zobu krāsa un vēlaties iegūt gaišākus zobus? Tad šis raksts ir domāts tieši Jums! Apskatīsim divus dažādus zobu balināšanas veidus, ko piedāvā mūsu klīnikas speciālisti.

Profesionālā zobu balināšana

Mūsu klīnikas zobu higiēniste Endija Neiberte pastāstīs par to, ko ņemt vērā veicot profesionālo zobu balināšanu:

Vai zināji? “Plombes, kroņus, implantus nav iespējams izbalināt. Ja pacientam priekšzobu rajonā ir plombes, tad, veicot balināšanu, zobu krāsa var atšķirties no esošo plombju krāsas. Ja ir plānota zobu balināšana – ieteiktu izsvērt iespēju to veikt pirms plombju, kroņu vai implanta ievietošanas vai arī pēc balināšanas veikt plombju maiņu pie zobārsta, lai pieskaņotu plombju krāsu iegūtajam tonim pēc balināšanas,” stāsta E.Neiberte.

Higiēnists var atteikt pacientam zobu balināšanas procedūru, piemēram, ja ir ļoti jūtīgi zobi, kariozi bojājumi (caurumi zobos), lieli smaganu iekaisumi u.c.

“Lai veiktu zobu balināšanu, aptuveni nedēļu pirms procedūras ir nepieciešams veikt profesionālo zobu higiēnu pie higiēnista. Tās laikā speciālists izvērtē, vai Jūsu gadījumā zobu balināšana ir iespējama, un izvērtēs iespējamos riskus maksimāli veiksmīga rezultāta iegūšanai. Zobu higiēnas vizītes laikā izrunāsim visus Jums interesējošos jautājumus, lai sagatavotu Jūs zobu balināšanas procedūrai. Ja zobu higiēna ir tikusi veikta citā klīnikā, konsultācija pirms zobu balināšanas ir obligāta.” “Konsultācijas laikā aicinu nekautrēties uzdot visus sev interesējošos jautājumus, lai kopā mēs nonāktu pie vēlamā rezultāta,” iedrošina E.Neiberte.

Lai veiktu pierakstu pie speciālistes – lūdzam sazināties ar reģistratūru pa tālr. 29997711 vai 63429100 vai veicot rezervāciju tiešsaistē.

Nedzīvu zobu balināšana

Zoba nervs bieži kļūst nedzīvs un zobs ar laiku pārkrāsojas. Šādā situācijā zobārsts var veikt iekšējo jeb interno zoba balināšanu. No zoba tiek noņemta plomba, ievadīts speciāls balināšanas gēls un ievadīšanas vieta tiek slēgta ar pagaidu plombu, lai vajadzības gadījumā balināšanu atkārtotu.

Gēls uz zobu iedarbojas 24-48h. Ir gadījumi, kad rezultāts tiek sasniegts pēc pirmās reizes, taču biežāk vajadzīgi 2-4 secīgi zobārsta apmeklējumi. Procedūra būs veiksmīga, ja zobam ir veikta kvalitatīva endodontiskā ārstēšana.

Šo procedūru mūsu klīnikā sniedz visi zobārsti. Lai veiktu pierakstu – lūdzam sazināties ar reģistratūru pa tālr. 29997711 vai 63429100 vai veicot rezervāciju tiešsaistē.

Patika šis raksts? Padalies!

0 komentāri “Zobu balināšana

Komentēt