Pievienojies mūsu komandai

Aicinam darbā zobārstus, zobārstu asistentus, higiēnistus un zobārstniecības māsas.
Kļūsti par daļu no aizrautīgas speciālistu komandas!

Piedāvājam

TEICAMUS DARBA APSTĀKĻUS

Pilnīgi jaunas, zobārstniecībai profesionāli pielāgotas telpas Radio ielā 12/14, Liepājas centrā. No klientiem atdalīta atpūtas telpa darbiniekiem (ar virtuvi, ģērbtuvi, labierīcībām u.tml.).

ĒRTUS, APRĪKOTUS KABINETUS

Labiekārtoti zobārstniecības kabineti, kuri nodrošināti ar jaunākajām tehnoloģijām un piedāvā ārstēšanas iespējas pēc jaunākajām metodēm. Kabineti aprīkoti ar gaisa ventilācijas un dzesēšanas sistēmu katrā kabinetā.

Darbu komandā

Darbs tiek organizēts komandā – speciālistam kopā ar asistentu, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanas augstāko kvalitāti. Varēsi koncentrēties tikai uz tiešajiem pienākumiem.

Atdalītu sterilizāciju

Esam parūpējušies par atdalītu instrumentu sterilizācijas procesu, lai nodrošinātu nedalītu māsiņu uzmanību pacienta pieņemšanā un nodrošinātu augstākās kvalitātes instrumentu apstrādi un dezinfekciju.

Sociālās garantijas

Nodrošinam kvalifikācijai, ieguldījumiem un sasniegumiem atbilstošu atalgojumu atbilstoši padarītajam darbam, visas sociālās garantijas un pienācīgu ikgadējo atvaļinājumu sev vēlamā laikā.

Iespēju izvēlēties slodzi

Piedāvājam gan pilnas, gan nepilnas slodzes darba laikus. Par darba laiku vienosimies. Zobārstniecība ir atvērta: Pr.-Pk. 8.00-21.00 un Se. 8.00-17.00.

Stabilu pacientu plūsmu

Zobārstniecībai ir stabila pacientu plūsma, kā arī nodrošinam spēcīgu administratīvo atbalstu, lai speciālistam būtu iespēja koncentrēties uz tiešajiem darba pienākumiem.

Zināšanas

Piedāvājam mācīties un izglītoties kopā ar pasaules līmeņa vadošo zobārsti, protēzisti, implantoloģi ar 37 gadu pieredzi zobārstniecībā dr. Daigu Veiti.

Izaugsmi

Ikmēneša sapulcēs dalāmies ar zināšanām un pieredzi, sniedzam viens otram rekomendācijas un dodam padomus. Tāpat piedāvājam realizēt savas profesionālās iemaņas karjeras un personīgajai izaugsmei.

Dzīvesvietu

Iespējams vienoties par dzīvesvietas jautājumu risināšanu speciālistam pārnākot no citas pilsētas.

Atlaides

Atlaides noteiktiem zobārstniecības pakalpojumiem.

Ērts, profesionāls aprīkojums

Kāpēc strādāt pie mums

Patīkama darba vide, atsaucīgi kolēģi un iespēja mācīties no labākajiem speciālistiem valstī

Esam mūsdienīga zobārstniecības klīnika, kas savā darbā izmanto jaunākās tehnoloģijas, labākos zobārstniecības materiālus, kā arī rūpējas par nemitīgu darbinieku attīstību.

Mēs esam salīdzinoši daudzpusīgi. Veicam gan vienkāršus, gan augstas sarežģītības pakāpes darbus. Daudz līdzekļu ieguldam attīstībā, izaugsmē un sekojam medicīnas jaunatklājumiem.

Mūsu darba vide ir tāda, kurā ir patīkami atrasties un strādāt. Tev būs iespēja strādāt tikko renovētās un speciāli pielāgotās telpās pašā Liepājas centrā blakus Lielajam Dzintaram. Bonusā saņemsi brīnišķīgus kolēģus.

Zvaniet +371 29909201, sūtiet e-pastu cv@dentistveide.lv vai aizpildiet kontaktformu, lai vienotos par tikšanos, kuras laikā pārrunāsim visus interesējošos jautājumus