Laipni lūgti Veites zobārstniecībā

Jau gadus Liepājā! Šo gadu laikā esam auguši un attīstījušies, taču nemainīga palikusi apņemšanās sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus pieredzējušu speciālistu rokām.

Mums ir svarīga Jūsu labsajūta, veselība un sniegtā pakalpojuma kvalitāte. Mūsu pieredzējušie speciālisti nodrošinās palīdzību arī ļoti sarežģītos gadījumos. Piedāvājam plašā klāsta zobārstniecības pakalpojumus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un metodes. Pie mums Jūs un Jūsu ģimene būsiet drošās rokās!

Zobārstniecība no 2020. gada septembra atrodas speciāli pielāgotās telpās pašā Liepājas centrā – Radio ielā 12/14, blakus Lielajam Dzintaram. Nodrošinam vides pieejamību personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Pārstāvam nozares līderus

Mūsu ilggadējā pieredze un prasības pēc kvalitātes, kā arī klientu vēlmes ļauj mums rūpīgi izvēlēties sadarbības partnerus un ražotājus Eiropas Savienībā un pasaulē. Strādājam ar nozares līderiem, lai nodrošinātu Jums labāko!

Mūsu stāsts

1994

Dr. Daiga Veite nodibina zobārstniecības kabinetu

1998

Komandai pievienojas zobu higiēniste

2007

Zobārstniecība paplašinās un pārceļas uz Kuršu ielu

2013

Zobārstniecība paplašina darbību, pievienojot jaunus zobārsta krēslus

2017

Komandai augot, iepriekšējās telpas kļūst par šauru un komanda uzstāda ambiciozus mērķus izaugsmei nākotnē

2020

2020. gada 21. septembrī zobārstniecība ver durvis pacientu pieņemšanai jaunajās telpās Radio ielā 12/14, Liepājā, 30 darbinieku sastāvā. Zemāk variet skatīt vēstures video par mūsu jaunās mājvietas vēsturi cauri laiku līkločiem.

Mūsu stāsts

gadu laikā zobārstniecības kabinets ir izaudzis no diviem līdz 30 darbiniekiem, nodrošinot plašu pakalpojumu klāstu.

1994. gada 08. martā notika pirmā pacienta pieņemšana SIA “Veites zobārstniecības kabinets”. Zobārstniecība sākotnēji atradās Peldu ielā 5, Liepājā un darbojās viens zobārsta krēsls ar divu cilvēku komandu dr. Veite un zobārsta asistente. Šim notikumam par godu katru gadu 8. marts mums ir par vēl vieniem svētkiem bagātāks.

Ap 1998.gadu tika iegādāts 2. zobārsta krēsls un komandai pievienojās 3. cilvēks – zobu higiēniste.

2007.gada 22.decembrī  pārcēlāmies uz Kuršu ielu 18, Liepājā, pievienojot 3. zobārsta krēslu un paplašinot komandu līdz 6 cilvēku sastāvam.

2013. gadā tika iegādāts 4. zobārsta krēsls.

Līdz 2017. gadam uzņēmums bija izaudzis līdz 15 cilvēku komandai un tā brīža telpas Kuršu ielā sāka kļūt par šauru. Lai turpinātu izaugsmi, nolēmām spert soli pretī izaugsmei un uzsākām strauju, vērienīgu paplašināšanos, lai sagatavotos nākošajām zobārstniecības telpām.

2018. gadā nopirkām savas pirmās telpas. Līdz tam iepriekšējās abas uzņēmējdarbības telpas tika nomātas. No 2018. līdz 2020. gadam tika veikta projektu izstrāde, jauno telpu labiekārtošanas darbi utt.

2020. gada 21. septembrī vērām durvis pacientu pieņemšanai jaunajās telpās Radio ielā 12/14, Liepājā, 30 darbinieku sastāvā. Jaunajās telpās ir paredzēta vieta pieciem zobārsta kabinetiem. Telpas atrodas pašā Liepājas sirdī, blakus Lielajam Dzintaram. Tās ir izremontētas un speciāli pielāgotas zobārstniecības darbībai.

Vienmēr rūpēs par Jums un Jūsu ģimeni

Mums rūp Jūsu un Jūsu ģimenes veselība gan šodien, gan nākotnē.

Pie mums strādā ļoti daudzpusīgi speciālisti. Veicam gan vienkāršas, gan augstas sarežģītības pakāpes ķirurģijas, protezēšanas u.c. darbus.

Mēs nemeklējam vieglākos risinājumus pacienta ārstēšanai, bet gan labākos, cilvēkam draudzīgākos – vienlaikus nezaudējot sniegtā pakalpojuma kvalitāti. Visai mūsu komandai (ārstiem, asistentiem, recepcijai, sterilizācijai) ir svarīga darba kvalitāte gan pašai procedūrai, gan izmantotajiem materiāliem.

Klīnika ļoti daudz līdzekļu iegulda attīstībā, izaugsmē un sekošanā līdzi medicīnas jaunatklājumiem. Izmantojam tādus risinājumus, kas praksē strādā un darbojas. Mūsu speciālisti patstāvīgi izglītojas un dalās zināšanās ar kolēģiem.

Katram klientam nodrošinam individuālu pieeju. Visi procesi klīnikā ir sakārtoti tā, lai dakteris ar atbalstošā personāla palīdzību varētu sniegt Jums vislabāko aprūpi!

Lai veiktu pierakstu – zvaniet 29997711 vai 63429100
vai veiciet rezervāciju tiešsaistē

Piedāvājam plaša klāsta zobārstniecības pakalpojumus Liepājā.

Ja Jums rūp pakalpojuma kvalitāte, patīkams ārstēšanas process, izmantotie materiāli un individuāla pieeja – šī ir īstā zobārstniecība. Mūsu speciālisti veic gan vienkāršus, gan sarežģītus darbus. Atrodamies pašā Liepājas centrā, blakus Lielajam Dzintaram.