Atklājiet iespējas

Piedāvājam plaša klāsta augstas kvalitātes pakalpojumus visai ģimenei. Katram pacientam nodrošinam individuālu pieeju.

Pirms procedūru sākšanas, pacients tiek iepazīstināts ar mutes dobuma veselības stāvokli, tiek veikti nepieciešamie izmeklējumi un izstrādāts turpmākās ārstēšanas plāns. Aicinām pirms vēlamā pakalpojuma saņemšanas iepriekš pierakstīties uz konsultāciju!


ZOBU TERAPIJA


PERIODON-
TOLOĢIJA


PIENA ZOBU ĀRSTĒŠANA


HIGIĒNA, BALINĀŠANA


PROTEZĒŠANA


IMPLANTĀCIJA


ĶIRURĢIJA


KAPES


TML LOCĪTAVAS ĀRSTĒŠANA

ORTODONTIJA (zobu regulācija)


ENDODONTIJA (zobu kanālu sakņu ārstēšana)


DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI,
ārstēšanas plānošana

Pakalpojumu cenas

Zobu plombēšana un restaurācija
€55-150
Zobu sakņu kanālu ārstēšana
€120-350
Sakodiena celšana
€150-800
Sedācija ar smieklu gāzi
€17
Viens seanss (30 min.). Vairāk informācijas: www.smieklugaze.lv
Sedācija ar smieklu gāzi ``Comfort Fit``
€33
Viens seanss (30 min.). Tiek izmantota viegla nazālā maska ``Comfort fit``
Pirmreizējs apmeklējums
€22
Pacienta vizīte
€29
Zobu raušana
€40-120
Ķirurģiskas operācijas mutes dobumā
€35-400
Vienkāršas un sarežģītas ķirurģiskās operācijas
Implantācija
€660-2500
Pacienta vizīte
€29
Turpmākā ārstniecības plānošana
€10
Konsultācija pie speciālista
€12
Rakstiska ārstēšanas plāna sastādīšana
€35
Trūkstošu zobu aizstāšana ar izņemamām protēzēm
€150-1250
Cena par vienu vienību
Zobu protezēšana pie daļējas zobu zaudēšanas
€85-556
Ar kroņiem, venīriem vai onlejām, viena vienība.
Sakodiena rekonstrukcija
€400-1500
Izmantojot zobu protezēšanas un plombēšanas tehnoloģijas
Protezēšana uz implantiem
€356-756
Pacienta vizīte
€29
Turpmākā ārstniecības plānošana
€10
Konsultācija pie speciālista
€12
Rakstiska ārstniecības plāna sastādīšana
€35
Virs un zemsmaganu zobakmens noņemšana
€40-60
Zobu pulēšana un pigmenta noņemšana
€35
Ar sodas strūklu vai pulējamām pastām un pulieriem
Zobu kakliņu pārklāšana ar laku pie to jūtīguma
€6
Par vienu vienību
Fluora saturošu līdzekļu uzklāšana uz zobiem
€7
Silantu pārklājumi kariesa profilaksei
€7
Par vienu vienību
Zobu higiēnas instrukcija, SOLO programma
€25
Zoba rotāšana ar Swarovski elementiem
€40
Terapeitiskais lāzers
€7
Pacienta vizīte
€10
Zobu balināšana ar profesionālu balināšanas sistēmu ``Opalescence BOOST``
€250
Pēc ražotāja indikācijas cenā ir iekļautas 5x mājas balināšanas kapītes ``Opalesscence GO``
Pacienta vizīte
€15
Ārstēšana ar ``Ordoline`` ortodontisko kapju sistēmu
€1200-3900

Cenrādis ir informatīva rakstura. Pakalpojumu kopējās izmaksas var mainīties atbilstoši veiktajām manipulācijām, izmantoto materiālu veidiem, daudzumam, darba sarežģītībai u.tml.

Sadarbībā ar aizdevums.lv piedāvājam ārstēšanas izdevumu apmaksu, izmantojot kredītu ar īpašiem nosacījumiem! Kredīta noformēšana tikai vienas stundas laikā. Vairāk informācijas šeit.

Lai veiktu pierakstu – zvaniet 2999 77 11 vai 634 29100
vai veiciet rezervāciju tiešsaistē

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas jāņem vērā pirms pieraksta veikšanas?

Uzmanību! Pirms zobārsta apmeklējuma vispirms jāveic zobu higiēna. Izņemot, ja tā veikta mazāk kā 6 mēnešus pirms ārsta apmeklējuma.

Aicinām ārstniecību plānot laicīgi! Pieraksts uz zobu labošanu ir 2-3 mēnešus uz priekšu. Pieraksts implantiem, protēzēm, kapēm 1-2 nedēļas uz priekšu.

Pirmo reizi pierakstoties, pieprasiet reģistratoram konsultāciju un precizējiet kāda konsultācija ir nepieciešama – zobu labošana, implanti, protēzes, kapes u.tml. Izmantojot konsultācijas laikā iegūto informāciju, zobārsts var sastādīt ārstēšanas plānu, kurā būs aprakstīts individuāli Jums nepieciešamās un iespējamās ārstēšanas metodes ar prognozētajām izmaksām.

Pirmo reizi ierodoties līdzi obligāti nepieciešams personu apliecinošs dokuments. Zobārstniecība sniedz pakalpojumus tikai pacientiem, ar kuriem noslēgts pakalpojuma līgums.

Pierakstieties uz vizīti zvanot (+371) 2999 7711 vai 63429100 vai veicot rezervāciju tiešsaistē.

Kāpēc jāveic higiēna pirms zobārsta apmeklējuma?

Uzmanību! Pirms zobārsta apmeklējuma vispirms jāveic zobu higiēna. Izņemot, ja tā veikta pēdējo 6 mēnešu laikā pirms ārsta apmeklējuma.

Tas nepieciešams, lai skaidri būtu redzami visi zobi, jo zobakmens nereti nosedz bojājumus. Pēc mutes dobuma higiēnas veikšanas smaganas ir atveseļojušās, neasiņo, kas atvieglo zobu labošanu un garantē kvalitatīvu plombes ievietošanu.

Savukārt, ja plānojat vai Jums jau ir zobu protēzes vai implanti, tad kvalitatīvas zobu higiēnas veikšana ir īpaši svarīga, lai mazinātu nopietnu infekciju risku un iespējamību pazaudēt implantu.

Par to, kāpēc zobu higiēnas veikšana ir tik svarīga un par ieguvumiem ilgtermiņā, lasiet šeit.

Kā veikt pierakstu uz vizīti?

Pierakstieties uz vizīti zvanot (+371) 2999 7711 vai 63429100 vai tiešsaistē.

Vai zobārstniecība pieņem bērnus?

Mēs esam zobārstniecība visai ģimenei. Tas nozīmē, ka pieņemam Veites zobārstniecības kabinetā reģistrēto pacientu bērnus pēc iepriekšējā pieraksta.

Informējam, ka Veites zobārstniecības kabinetam patreiz nav līgums ar valsti par valsts apmaksāto pakalpojumu sniegšanu bērniem. Veites zobārstniecības kabinets sniedz maksas pakalpojumus.

Kad plānot bērna pirmo vizīti pie zobārsta un zobu higiēnista?

* Zobārsts vai zobu higiēnists bērnam pirmo reizi jāapmeklē līdz 1 gada vecumam.
* No 2 līdz 3 gadu vecumam bērnam zobu higiēnists jāapmeklē 2 reizes gadā.

Higiēnists novērtēs bērna zobu stāvokli, sakodienu, notīrīs zobu aplikumu, uzliks fluora gēla aplikācijas, mācīs pareizi tīrīt zobus, ieteiks fluoru saturošu preparātu lietošanu.

ATCERIES –rūpes par zobiem jau no agras bērnības – ieguvums turpmākajai dzīvei!

Tīrīšana
Kad tikko izšķīlies pirmais zobs (aptuveni 6 mēnešu vecumā): zobiņš jātīra arī tad, ja mazulis tiek ēdināts tikai ar mātes pienu. Zobiņi jātīra ar vārītā ūdenī samērcētu vates vai  marles gabaliņu vai speciālu uzpirksteni 2 reizes dienā. Aptiekās var iegādāties zīdaiņu zobu birstes ar īpaši mīkstiem (super soft) sariņiem. Bērns rotaļājoties pats sev iztīrīs zobus un masēs smaganas.

No 2 gadu vecuma: jāsāk lietot speciālas bērnu zobu birstes un pastas (konsultējoties ar zobu higiēnistu). Zobu pasta uz zobu birstes jāliek maza zirnīša lielumā. Līdz 12 gadu vecumam vecākiem jāpalīdz bērniem tīrīt zobi, lai bērns iemācoties to darīt pareizi.

Vairāk interesantu faktu par bērnu zobiem lasiet šeit.

Ko darīt, ja palīdzība nepieciešama neplānoti?

Vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz to, ka mūsu zobārstniecībā netiek veidota akūto gadījuma pieņemšanas rinda klātienē. Taču ir iespējams pieteikties rindā zvanot. Lūdzam zvanīt un jautāt reģistratoram par iespējām. Var gadīties situācija, kad kāds pacients atsaka vizīti un ārsts var Jūs pieņemt.

Lūdzam apmeklēt mājaslapu www.dentatop.lv, kur vienkopus pieejams visu Latvijas zobārstniecību reģistrs. Šajā reģistrā varat izvēlēties sev ērtāko pakalpojuma saņemšanas vietu un redzēt visas tuvākās zobārstniecības. Savukārt, mājaslapā rindapiearsta.lv uzskaitīti dažādi valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēji, t.sk. zobārsti.

Vidēji akūtos gadījumos palīdzību sniedzamam plānveidā pēc iepriekšēja pieraksta. Piemēri: salūzusi ortodontiskā aparatūra; salūzusi zobu protēze; estētiski nozīmīgi gadījumi (kad nokritis kronītis, izkritusi plomba) u.c.

Akūta palīdzība sniedzama akūto stāvokļu gadījumos, kad tālākā slimības gaita tiešus draudus dzīvībai nerada (vēršoties pie savas ārstējošās zobārstniecības). Akūti gadījumi: zobu traumas, zobu sāpes, arī pulpītu, periodontītu un perikoronītu gadījumā, kas iespaidojamas ar sāpju remdējošiem medikamentiem. Akūta gadījuma iestāšanās brīdī nepieciešams nekavējoties zvanīt un vērsties tieši ārstējošā zobārstniecībā, kur iepriekš ir saņemti zobu labošanas pakalpojumi.

Neatliekamā medicīniskā palīdzība sniedzama neatliekamos gadījumos, kad tālāka saslimšanas attīstība var draudēt ar dzīvībai bīstamām sekām.Neatliekami gadījumi: sejas skeleta traumas; asiņošana pēc traumas vai ķirurģiskas manipulācijas tai skaitā pēc zoba ekstrakcijas; mīksto audu iekaisumi- virspusējie un dziļie abscesi, strutojošas brūces; ar infekciju vai alerģisku reakciju saistītas tūskas, kas komplicējas ar rīšanas vai elpošanas traucējumiem. Nepieciešamības gadījumā izsaukt neatliekamo medicīnisko palīdzību (NMP). NMP dienesta ārkārtas tālrunis:113.

Kā atteikt pierakstu?

Pierakstu atsakiet laicīgi, zvanot (+371) 2999 7711 vai 63429100. Lūdzam ņemt vērā, ka pieraksts jāatsaka vismaz 24h pirms vizītes sākuma laika. Lūdzam izturēties atbildīgi pret speciālistu laiku. Laicīga pieraksta atteikšana nodrošina to, ka spējam nodrošināt savlaicīgu citu pacientu pieņemšanu un netiek radītas mākslīgi garas pieraksta rindas.

Kādas norēķinu iespējas tiek piedāvātas?

Par pakalpojumiem iespējams norēķināties skaidrā naudā un ar bankas karti uz vietas zobārstniecībā. Piedāvājam ārstniecības pakalpojumu apmaksu kredītā ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem (vairāk informācijas šeit).

Cik minūtes iepriekš (pirms pieraksta laika) ierasties zobārstniecībā?

Pirmajā reizē iesakam ierasties 10-15 min pirms vizītes sākuma laika, lai aizpildītu klienta anketu. Nākošajās vizītes reizēs variet ierasties 5-10 min pirms pieraksta laika. Ierašanās laiks var mainīties atkarībā no tā brīža epidemioloģiskajiem ierobežojumiem valstī. Jautāt reģistratoram!

Kur atrodas zobārstniecība? Kā nokļūt?

Zobārstniecība atrodas Radio ielā 12/14, Liepājā. Tas ir pašā Liepājas centrā blakus Lielajam Dzintaram. Vairāk par to, kā nokļūt, kādu sabiedrisko transportu izmantot un kur novietot auto, lasiet šeit.