Palīdzība akūtos gadījumos

Akūto pacientu pieņemšana pie dr.Jacenko un dr.Beļajeva. Lūgums zvanīt vai sūtīt īsziņu 29997711!

Vidēji akūtos gadījumos

Palīdzība sniedzama plānveidā pēc iepriekšēja pieraksta. Piemēri: salūzusi ortodontiskā aparatūra; salūzusi zobu protēze; estētiski nozīmīgi gadījumi (kad nokritis kronītis, izkritusi plomba) u.c.

Akūtos gadījumos

Palīdzība sniedzama akūto stāvokļu gadījumos, kad tālākā slimības gaita tiešus draudus dzīvībai nerada (vēršoties pie savas ārstējošās zobārstniecības). Akūti gadījumi: zobu traumas, zobu sāpes, arī pulpītu, periodontītu un perikoronītu gadījumā, kas iespaidojamas ar sāpju remdējošiem medikamentiem.

Akūta gadījuma iestāšanās brīdī nepieciešams nekavējoties zvanīt un vērsties tieši ārstējošā zobārstniecībā, kur iepriekš ir saņemti zobu labošanas pakalpojumi.

Zobārstniecības pacientam akūta palīdzība sniedzama pēc dzīvās rindas principa darba dienas garumā, vai 24 stundu laikā no brīža, kad pacients ieradies ārstniecības iestādē. Lai būtu iespējams noorganizēt akūtu pieņemšanu pacientam ir  nepieciešams nekavējoties zvanīt un ierasties līdz ar Veites zobārstniecības kabineta atvēršanās laiku plkst. 08.00 no rīta. [“Latvijas Zobārstu asociācijas” ētikas kodekss]

Neatliekamā palīdzība

Sniedzama neatliekamos gadījumos, kad tālāka saslimšanas attīstība var draudēt ar dzīvībai bīstamām sekām.

Palīdzība sniedzama nekavējoties/ pāris stundu laikā (neapdraudot citu pacientu veselību, jo ārstam ir jāpabeidz jau pieņemta pacienta ārstēšana).

Neatliekami gadījumi: sejas skeleta traumas; asiņošana pēc traumas vai ķirurģiskas manipulācijas tai skaitā pēc zoba ekstrakcijas; mīksto audu iekaisumi- virspusējie un dziļie abscesi, strutojošas brūces; ar infekciju vai alerģisku reakciju saistītas tūskas, kas komplicējas ar rīšanas vai elpošanas traucējumiem.
Nepieciešamības gadījumā izsaukt neatliekamo medicīnisko palīdzību (NMP). NMP dienesta ārkārtas tālrunis:113 .
[Pamats – Ārstniecības likums.]

Lai veiktu pierakstu – zvaniet 2999 77 11 vai 634 29100
vai veiciet rezervāciju tiešsaistē