Leica mikroskops

“Veites zobārstniecības kabinets” tiek izmantots jaunākās paaudzes Leica mikroskops, kas tiek pielietots endodontijas procedūrās, lai zobu sakņu kanālu ārstēšanas laikā efektīvi varētu izņemt visus bojātos audus, maksimāli saglabājot zoba veselos audus. Leica mikroskops atvieglo darbu zobārstam, jo ļauj saskatīt un piekļūt pat visšaurākajām vietām zobā.

Ja zobārsts ar neapbruņotu aci var kādus sīkus bojājumus palaist garām vai arī kopā ar bojātajiem audiem izņemt arī daļu veselo audu, lai pilnībā būtu drošs, ka zobs būs izārstēts, tad ar mikroskopa palīdzību pat sīkākos bojājumus ir neiespējami palaist garām, turklāt ārstēšana ir daudz saudzīgāka un ātrāka, jo zobārsts uzreiz redz visus bojātos audus.
Leica mikroskops ļauj veikt arī augstākās sarežģītības operācijas, kuras ar neapbruņotu aci ir grūti vai neiespējami veikt.

 

Zemāk variet pārliecināties, ka piedāvāto pakalpojumu cenas ir demokrātiskas salīdzinot ar veiktā darba apjomu. Apkalpojumam arī citu zobārstniecību klientus, kurus zobārsti nosūti pie mums attiecīgo procedūru veikšanai.

Pakalpojumu klāsts, ko mēs piedāvājam

Viena saknes kanāla aizpildīšana, izmantojot mikroskopu€ 40.00
Divu saknes kanālu aizpildīšana, izmantojot mikroskopu€ 50.00
Trīs saknes kanāla aizpildīšana, izmantojot mikroskopu€ 60.00
Četru saknes kanāla aizpildīšana, izmantojot mikroskopu€ 70.00

Pakalpojumus mūsu zobārstniecībā sniedz dr. Roberts Silantjevs.

Patika šis raksts? Padalies!

0 komentāri “Leica mikroskops

Komentēt