PRF injekcijas audu reģenerācijai

Vai ir iespējams veicināt brūču dzīšanu un stimulēt rehabilitācijas procesus pēc operācijām? Vai to iespējams paveikt ar dabiskām ārstniecības metodēm?

Atbilde ir JĀ!

Tāpēc mūsu klīnikā pakalpojumu klāsts ir papildināts ar i-PRF metodi. Šo metodi veiksmīgi pielietojam zobārstniecībā, lai veicinātu dzīšanas procesus pēc sarežģītām operācijām. Mūsu zobārsti ir pārliecinājušies par metodes efektivitāti.

Kas ir PRF metode?

Injected Platelet Rich Fibrin jeb I-PRF procedūras laikā pacientam tiek noņemts neliels daudzums asiņu, kuras tiek ievietotas speciālā aparatūrā un pārveidotas (centrifugētas). Cikla beigās tiek iegūta īpaša asins struktūra.

PRF ir asins šūnu koncentrāts, kas satur leikocītus, trombocītus, fibrīnu un cilmes šūnas. Šie elementi ir ļoti svarīgi brūču dzīšanas un audu reģenerācijas procesos. PRF tiek injicēts ķermeņa daļās, kur nepieciešama audu atjaunošana vai brūču, čūlu, rētu sadziedēšana.

Šī metode būs piemērota tiem, kuri vēlas pēc iespējas dabiskākā veidā, izmantojot tikai savu asiņu koncentrātu, veicināt dzīšanas procesus, neriskējot ar jebkādām alerģiskajām reakcijām.

PRF nesatur nekādas ķīmiskas vielas!

PRF iedarbība ir pakāpeniska, bet ar paliekošiem, ilgtermiņa rezultātiem!

3 iemesli, kāpēc pielietot i-PRF procedūras:

1. Tās ir 100 % dabīgas. Šī ir unikāla veselību veicinoša procedūra, kurā tiek izmantotas tikai Jūsu asins šūnas.

2. PRF saturēt augšanas faktorus. Ļoti noderīgi rētaudu mazināšanā pēc operācijām, kaula vai smaganu augšanas stimulēšanai.

4. PRF var apvienot ar jebkurām ārstnieciskām procedūrām. Tā kā procesā netiek izmantotas ķīmiskas vielas, tikai asins šūnu koncentrāts, procedūra nevar izraisīt nekādas alerģiskas reakcijas vai dzīvībai bīstamus blakus efektus.

PRF zobārstniecībā

Periodonta slimības ir ļoti izplatītas un, salīdzinoši grūti ārstējamas, jo bojāto audu un kaulu reģenerācija ir sarežģīta. PRF metode ļauj efektīvi atjaunot mīkstos un cietos mutes dobuma audus.

Patika šis raksts? Padalies!

0 komentāri “PRF injekcijas audu reģenerācijai

Komentēt